Doradca Techniczny – Serwisant

Workplace: Śmigiel, woj. wlkp.

Kim jesteśmy?

ALVO dostarcza innowacyjne rozwiązania i produkty dla bloków operacyjnych, sal operacyjnych hybrydowych, oddziałów intensywnej terapii i innych oddziałów szpitalnych.
Instalujemy sale operacyjne i produkujemy wyroby medyczne dla szpitali na całym świecie od ponad 27 lat.

Podstawowe wartości

Nasze wartości koncentrują się na życiu ludzkim. Każdy wyrób wyprodukowany przez ALVO odzwierciedla nasze dążenia do osiągnięcia lepszych wyników klinicznych. Modułowe, higieniczne i zintegrowane sale operacyjne ALVO są bezpieczne i przyjazne dla użytkowników, pacjentów i środowiska naturalnego.

Główne zadania:

  • realizacja zgłoszeń krajowych i eksportowych
  • obsługa eksportowych zgłoszeń serwisowych
  • tworzenie raportów z przeprowadzanych działań
  • tłumaczenie instrukcji wymiany podzespołów (język angielski)
  • produktowe doradztwo techniczne
  • tworzenie instrukcji wymiany podzespołów przesyłanych Klientom
  • kompleksowa realizacja procesu przeglądów stołów operacyjnych
  • przeprowadzanie wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń serwisowych oraz produktowych (język polski i angielski)

Wymagania:

  • wysoki poziom umiejętności technicznych i manualnych
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • umiejętność prowadzenia szkoleń
  • znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym
  • znajomość obsługi pakietu Microsoft Office

Oferujemy:

  • Współpracę w formie umowy o pracę
  • Profesjonalny program adaptacyjny
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do świąt, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci )
  • Pomoc finansową z zakładowej kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • Możliwość przystąpienia do Grupowego Ubezpieczenia oraz Opieki medycznej z szybką ścieżką rejestracji online

Please send your resume to rekrutacja@alvo.pl with the job title in the subject line

or fill in the form

Clause