Kosze, regały i wózki na materiały sterylne

Profesjonalne kosze sterylizacyjne i regały medyczne na materiały sterylne to wyposażenie szpitali i gabinetów medycznych. W tej kategorii znajdziesz wózki na materiały sterylne, które służą jako narzędzie do wygodnego transportu przedmiotów i tekstyliów szpitalnych. Zachęcamy do sprawdzenia, jakie produkty oferuje ALVO — doświadczony producent mebli medycznych!

Kosze sterylizacyjne, wózki i inne niezbędne akcesoria

Oferujemy regały medyczne w wielu konfiguracjach, kosze do sterylizatorów medycznych, półki ociekowe np.na baseny i kaczki, a także wiele innych produktów:

  • wieszaki z pojemnikami

  • wieszaki ścienne do obuwia

  • regały listwowe

  • wózki do przewożenia materiałów opatrunkowych i sterylnych

  • regały na wysterylizowane baseny i kaczki

  • ciche wózki transportowe

To pełne wyposażenie niezbędne do utrzymania czystości i organizacji sprzętu medycznego w przychodni, szpitalu i innej placówce medycznej, w której realizowana jest sterylizacja narzędzi, tekstyliów itp.

Regały medyczne

Regały medyczne pojedyncze i podwójne można z łatwością dowolnie ze sobą zestawiać, dzięki czemu szybko zorganizujesz porządek w szatni, brudowniku i pomieszczeniu, w którym czyści się i sterylizuje akcesoria i sprzęt medyczny. Produkty z tej kategorii wyróżniają się wysoką trwałością — są odporne na działanie wilgoci i środków chemicznych. Nie są również kłopotliwe w utrzymaniu czystości. To obowiązkowe wyposażenie każdego zaplecza szpitalnego!

Jako bezpośredni producent sprzętu medycznego oferujemy kompleksowe wyposażenie szpitali, przychodni i innych placówek medycznych. W pozostałych kategoriach znajdziesz również meble medyczne i nowoczesne wyposażenie niezbędne na sale hybrydowe.