Artboard

Kosze, regały i wózki na materiały sterylne

Profesjonalne kosze sterylizacyjne i regały medyczne na materiały sterylne to wyposażenie szpitali i gabinetów medycznych. W tej kategorii znajdziesz wózki na materiały sterylne, które służą jako narzędzie do wygodnego transportu przedmiotów i tekstyliów szpitalnych. Zachęcamy do sprawdzenia, jakie produkty oferuje ALVO — doświadczony producent mebli medycznych!

Kosze sterylizacyjne, wózki i inne niezbędne akcesoria

Oferujemy regały medyczne w wielu konfiguracjach, kosze do sterylizatorów medycznych, półki ociekowe np.na baseny i kaczki, a także wiele innych produktów:

  • wieszaki z pojemnikami

  • wieszaki ścienne do obuwia

  • regały listwowe

  • wózki do przewożenia materiałów opatrunkowych i sterylnych

  • regały na wysterylizowane baseny i kaczki

  • ciche wózki transportowe

To pełne wyposażenie niezbędne do utrzymania czystości i organizacji sprzętu medycznego w przychodni, szpitalu i innej placówce medycznej, w której realizowana jest sterylizacja narzędzi, tekstyliów itp.

Regały medyczne

Regały medyczne pojedyncze i podwójne można z łatwością dowolnie ze sobą zestawiać, dzięki czemu szybko zorganizujesz porządek w szatni, brudowniku i pomieszczeniu, w którym czyści się i sterylizuje akcesoria i sprzęt medyczny. Produkty z tej kategorii wyróżniają się wysoką trwałością — są odporne na działanie wilgoci i środków chemicznych. Nie są również kłopotliwe w utrzymaniu czystości. To obowiązkowe wyposażenie każdego zaplecza szpitalnego!

Jako bezpośredni producent sprzętu medycznego oferujemy kompleksowe wyposażenie szpitali, przychodni i innych placówek medycznych. W pozostałych kategoriach znajdziesz również meble medyczne i nowoczesne wyposażenie niezbędne na sale hybrydowe.

Strona, na którą wchodzisz, zawiera treści dotyczące wyrobów medycznych, przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów zajmujących się ich używaniem lub obrotem. Kliknij OK, aby potwierdzić, że jesteś specjalistą/ką z branży ochrony zdrowia. The website you are entering contains content related to medical devices intended solely for professionals involved in their use or trade. Please click OK to confirm you are a healthcare professional.