Kozetki, łóżka i parawany

Oferujemy profesjonalne, zapewniające komfort i dyskrecję parawany medyczne, a także funkcjonalne kozetki szpitalne i łóżka zabiegowe. Nasze produkty stanowią podstawowe wyposażenie gabinetów zabiegowych i lekarskich w szpitalach, przychodniach i innych placówkach medycznych. Do wyposażenia z tej kategorii dopasujesz z łatwością meble i akcesoria medyczne z naszej oferty.

Parawan medyczny — niezbędny w salach zbiorczych i gabinetach lekarskich

Parawany szpitalne z naszej oferty są wielofunkcyjne. Pomagają zapewnić pacjentom komfort psychiczny i prywatność. Parawan w gabinecie lekarskim może wyznaczać miejsce do przebrania się pacjenta, ale również zapewnić prywatność podczas badania — można ustawić go w dowolnym miejscu, tworząc tym samym odpowiednie warunki do pracy. Z kolei parawany medyczne, takie jak klasyczny parawan szpitalny może być wykorzystywany podczas zabiegów higienicznych i medycznych wykonywanych przy pacjentach na sali zbiorczej. Parawany medyczne są uniwersalne i wielofunkcyjne. Oferujemy je w wielu rozmiarach.

Łóżka zabiegowe, kozetki lekarskie i inne

W tej kategorii znajdziesz również wygodne i funkcjonalne kozetki lekarskie i łóżka zabiegowe, które z łatwością dopasujesz do pozostałych elementów wyposażenia gabinetu lekarskiego lub pokoju zabiegowego. Oferujemy również inne niezbędne elementy wyposażenia, jak np.

  • kozetka do masażu,
  • szafka do badania niemowląt
  • kozetka do badania pacjentów z regulacją kąta nachylenia
  • higieniczne wózki do mycia pacjentów bez tapicerki

Proponujemy również niezbędne akcesoria — stojaki do infuzji, wysięgniki teleskopowe, uchwyty do papieru higienicznego przy kozetce itp.

Jako doświadczony producent sprzętu medycznego umożliwiamy również zamówienie innych elementów, niezbędnych do kompleksowego wyposażenia szpitali, przychodni i innych placówek medycznych. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne meble medyczne, ale również wszystko, co niezbędne na sale hybrydowe.