Artboard

Lampy medyczne - operacyjne i zabiegowe

Lampy operacyjne i zabiegowe powinny emitować światło o doskonałej jakości i zapewniać jak najbardziej komfortowe użytkowanie. Oświetlenie pełni bowiem niezwykle istotną rolę w trakcie wymagającej całkowitego skupienia operacji. W ALVO Medical oferujemy profesjonalne i łatwe w pozycjonowaniu lampy medyczne, które gwarantują dokładne, jednorodne i równomierne oświetlenie obszaru operacji lub zabiegu. Proponowany przez nas sprzęt spełnia wymagane standardy, jest higieniczny, a także przyjazny ludziom i środowisku naturalnemu.

Lampy operacyjne i zabiegowe od ALVO Medical

Lampy operacyjne bezcieniowe ALVO Vela 6-01 zapewniają właściwe i równomierne natężenie światła oraz jego stabilną emisję Cechują się także niezmiennymi parametrami technicznymi i długim czasem działania. Niska waga czaszy oraz wygodne uchwyty doskonale sprawdzają się podczas pozycjonowania oświetlenia do operacji. Lampy chirurgiczne ALVO Vela 6-01 to także długi czas pracy, wodoodporność, ergonomiczny kształt oraz możliwość zamontowania kamery HD przeznaczonej do nagrywania przebiegu operacji. Lampy operacyjne ALVO Vela oferowane są w konfiguracjach zawiesi: sufitowej, ściennej i przejezdnej (mobilnej).

Lampy zabiegowe ALVO Vela 6-02 z diodami LED gwarantują równomierny rozkład światła i jego wysokie natężenie. Uchwyt lampy zabiegowej LED pozwala na wygodne pozycjonowanie oświetlenia przed zabiegiem oraz jego swobodną regulację podczas przeprowadzanej diagnozy czy zabiegu. Jednocześnie lampa zabiegowa to produkt niezwykle wytrzymały – wyróżnia go konstrukcja odporna na uszkodzenia i wysoka trwałość. Lampa zabiegowa ledowa jest dostępna w konfiguracjach zawiesi: zawieszenie sufitowe – pojedyncze i podwójne, mocowanie ścienne, podstawa mobilna.

Oba typy lamp oferowane przez ALVO Medical – zarówno lampa operacyjna ALVO Vela 6-01 jak i lampa zabiegowa ALVO Vela 6-02 – wykorzystują diody LED jako źródło światła. Oświetlenie LED emituje światło o doskonałej jakości, jest energooszczędne, produkuje niewielką ilość ciepła oraz bardzo powoli się zużywa.

Wszystkie nasze produkty są projektowane z myślą o bezpieczeństwie pacjentów i personelu medycznego. Dbamy o najwyższe standardy jakości, spełniamy normy bezpieczeństwa i stawiamy na innowacyjne rozwiązania technologiczne. Nasze lampy operacyjne sufitowe oraz pozostałe wyposażenie medyczne są łatwe w obsłudze, umożliwiają precyzyjne działanie i przyczyniają się do skuteczniejszego i bardziej komfortowego procesu leczenia.

Nowoczesne lampy operacyjne i inne produktu od ALVO Medical

ALVO Medical działa na rynku medycznym od wielu lat i cieszy się zaufaniem licznego grona klientów. Nasza firma skupia doświadczonych specjalistów, którzy wspólnie pracują nad dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań dla sektora medycznego. Zapewniamy kompleksową obsługę i wsparcie na każdym etapie zakupu lampy zabiegowej LED i innych sprzętów medycznych. Zaufaj ALVO Medical i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy korzystają z naszych produktów, tworząc doskonałe warunki opieki zdrowotnej.

Jako producent sprzętu medycznego polecamy nie tylko nasze stabilne i higieniczne medyczne lampy zabiegowe. Zobacz również inne niezbędne w sali zabiegowej lub operacyjnej wyposażenie proponowane przez ALVO Medical. Od lat produkujemy meble medyczne i wyposażamy nowoczesne sale hybrydowe, operacyjne i zabiegowe. Tworzymy lepsze warunki leczenia – bardziej komfortowe zarówno dla lekarzy, jak i pacjentów.

 

___________

Lampa operacyjna ALVO Vela 6-01, Lampa zabiegowa ALVO Vela 6-02

Przeznaczenie: Wyrób przeznaczony jest do wspierania operatorów podczas zabiegów chirurgicznych poprzez oświetlanie pola operacyjnego w celu ułatwienia diagnostyki i leczenia chorób lub urazów pacjenta.

Strona, na którą wchodzisz, zawiera treści dotyczące wyrobów medycznych, przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów zajmujących się ich używaniem lub obrotem. Kliknij OK, aby potwierdzić, że jesteś specjalistą/ką z branży ochrony zdrowia. The website you are entering contains content related to medical devices intended solely for professionals involved in their use or trade. Please click OK to confirm you are a healthcare professional.