Lampy operacyjne i zabiegowe

Lampy operacyjne i zabiegowe powinny emitować światło o doskonałej jakości i zapewniać jak najbardziej komfortowe użytkowanie. Oświetlenie pełni bowiem niezwykle istotną rolę w trakcie wymagającej całkowitego skupienia operacji. W ALVO Medical oferujemy solidne i łatwe w pozycjonowaniu lampy chirurgiczne, które gwarantują dokładne, jednorodne i równomierne oświetlenie obszaru operacji lub zabiegu. Proponowany przez nas sprzęt spełnia wymagane standardy bezpieczeństwa, jest higieniczny, a także przyjazny ludziom i środowisku naturalnemu.

Lampy operacyjne i zabiegowe od ALVO Medical

Wśród naszych propozycji znalazły się lampy operacyjne bezcieniowe ALVO Vela 6-01, które zapewniają właściwe natężenie światła oraz jego stabilną emisję. Ponadto charakteryzują się niską wagą czaszy oraz wygodnymi podczas pozycjonowania oświetlenia do operacji uchwytami. Proponowana lampa operacyjna występuje w takich układach zawiesi jak: zawieszenie sufitowe pojedyncze, podwójne, potrójne lub poczwórne, a także zawieszenie ścienne oraz podstawa mobilna.

Polecamy również lampy zabiegowe ALVO Vela 6-02 z diodami LED. Oświetlenie LED będzie dobrym wyborem ze względu na to, że emituje światło o doskonałej jakości, jest energooszczędne, produkuje niewielką ilość ciepła oraz bardzo powoli się zużywa. Proponowana lampa zabiegowa bezcieniowa LED cechuje się także niezmiennymi parametrami technicznymi i długim czasem działania. Gwarantuje równomierny rozkład światła i jego wysokie natężenie. Uchwyt lampy medycznej jest sterylny i pozwala na wygodne pozycjonowanie oświetlenia przed zabiegiem oraz jego swobodną regulację podczas diagnozy i zabiegu.

Jako producent sprzętu medycznego polecamy nie tylko nasze stabilne i higieniczne lampy operacyjne sufitowe i ścienne. Zobacz również inne proponowane przez ALVO i niezbędne w sali zabiegowej lub operacyjnej sprzęty. Od lat produkujemy meble medyczne i wyposażamy nowoczesne sale hybrydowe, operacyjne i zabiegowe. Tworzymy lepsze warunki leczenia – bardziej komfortowe zarówno dla lekarzy, jak i pacjentów.