Meble i wyposażenie medyczne dla bloków operacyjnych

Meble medyczne to ważny element wyposażenia każdej placówki. W zależności od ich przeznaczenia spełniają one różne funkcje i cechy. Niezależnie od tego, ich głównym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa pacjentów oraz wygody personelu medycznego. Proponujemy higieniczne, solidne i nowoczesne meble medyczne. Nasze meble szpitalne dostarczamy zarówno do placówek znajdujących się na terenie Polski, jak i za granicą. Oferowane przez ALVO Medical wyposażenie medyczne to gwarancja bezpieczeństwa dla pacjenta oraz komfortowej pracy dla lekarza.

Meble medyczne i wyposażenie od ALVO Medical

Nasze meble wykonane są z materiałów odpornych na uszkodzenia i łatwych w czyszczeniu oraz dezynfekcji. Zapewniają także wygodę i bezpieczeństwo zarówno pacjentom, jak i personelowi medycznemu. Wśród produktów ALVO Medical znajdziesz niezbędne meble do gabinetu lekarskiego i zabiegowego, jak i do sali operacyjnej. Sprawdź m.in.:

 • myjnie chirurgiczne;
 • kozetki, łóżka i parawany;
 • szafy medyczne;
 • kosze, regały i wózki na materiały sterylne;
 • medyczne stoły robocze;
 • wózki medyczne opatrunkowe;
 • stoliki do instrumentów chirurgicznych;
 • wózki do aparatury;
 • wózki do bielizny;
 • wózki i szafki anestezjologiczne;
 • wyposażenie medyczne sali operacyjnej.

Meble medyczne — nowoczesna myjnia chirurgiczna

Nowoczesna myjnia chirurgiczna musi spełniać najwyższe standardy higieniczne i bezpieczeństwa dla pacjentów oraz personelu medycznego. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego wyposażenia medycznego możliwa jest skuteczna dezynfekcja jak również minimalizacja ryzyka zakażeń. Jako producent mebli medycznych szczególnie polecamy nowatorską myjnię chirurgiczną ALVO Medical Premium, którą cechuje bezdotykowa, zapewniająca w pełni higieniczne użytkowanie obsługa, łatwe do umycia powierzchnie oraz nowoczesny design. Wszystkie elementy niezbędne do mycia i dezynfekcji dłoni znajdują się w nad misą myjni w jednym miejscu. Oferujemy również myjnie chirurgiczne wbudowane w modułowy system zabudowy mające jedno, dwa lub trzy stanowiska.

Meble medyczne do gabinetu zabiegowego

Meble medyczne do gabinetu zabiegowego są kluczowym elementem wyposażenia każdej placówki medycznej. To na nich opiera się wykonywanie wielu zabiegów, a także przechowywanie i organizacja sprzętu medycznego. Oferowane w ALVO Medical meble do gabinetu lekarskiego to np.: łóżko zabiegowe, kozetka do badania pacjentów, szafka do badania niemowląt czy łóżko do masażu. Wśród szafek medycznych znajdziesz zarówno propozycje z komorą zlewozmywakową, jak i meble wiszące. Niezbędne w szpitalach wyposażenie medyczne to także wózki do przewożenia materiałów opatrunkowych i sterylnych, stoliki do instrumentów chirurgicznych, szafki anestezjologiczne czy taborety do badania pacjentów.

Jako producent sprzętu medycznego działamy na rynku już na tyle długo, że dokładnie poznaliśmy potrzeby placówek medycznych, lekarzy i pacjentów pod względem wyposażenia. Jeśli więc interesują Cię meble medyczne na wymiar do gabinetu zabiegowego lub wyposażenie sal operacyjnych, w tym lampy operacyjne i stoły zabiegowe. Skontaktuj się z nami! Proponujemy także innowacyjne rozwiązania do sal hybrydowych.

Strona, na którą wchodzisz, zawiera treści dotyczące wyrobów medycznych, przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów zajmujących się ich używaniem lub obrotem. Kliknij OK, aby potwierdzić, że jesteś specjalistą/ką z branży ochrony zdrowia. The website you are entering contains content related to medical devices intended solely for professionals involved in their use or trade. Please click OK to confirm you are a healthcare professional.