Meble i wyposażenie medyczne dla bloków operacyjnych

W ALVO Medical oferujemy higieniczne i funkcjonalne wyposażenie bloków operacyjnych. Nasze rozwiązania dla szpitali dostarczamy nie tylko na terenie Polski. Wyposażyliśmy już bloki operacyjne, oddziały intensywnej terapii i centralne sterylizatornie w kilkudziesięciu krajach świata. Proponowane przez nas wyposażenie i akcesoria na blok operacyjny zapewniają więc bezpieczniejszy i bardziej komfortowy pobyt w szpitalu setkom pacjentów w Polsce i za granicą.

Wyposażenie bloków operacyjnych ALVO Medical

ALVO Medical jako producent sprzętu medycznego dostarcza takie akcesoria i meble na blok operacyjny jak:

  • stoliki opatrunkowe,
  • stoliki do instrumentów chirurgicznych i materiałów medycznych,
  • wózki do aparatury,
  • stelaże do worków,
  • wózki i szafki anestezjologiczne,
  • wyposażenie sali operacyjnej w postaci podestów, taboretów, stojaków.

Spośród naszych produktów polecamy m.in. stolik opatrunkowy ze stali nierdzewnej z jednym, prostym blatem i akcesoriami w postaci miski na stelażu obrotowym, stojaka na kroplówki i szuflady. Proponowane w ALVO Medical wyposażenie bloków operacyjnych to także podnoszone przy pomocy dźwigni nożnej stoliki do instrumentów chirurgicznych i materiałów medycznych z zagłębionym blatem. Ich oponki wykonano z niebrudzącego podłogi materiału. Inne niezbędne meble na blok operacyjny to wózki do aparatury z akcesoriami w postaci uchwytu na endoskop giętki, ramienia na monitor oraz stałego uchwytu do monitora. Polecamy również takie wyposażenie medyczne jak stelaże do worków foliowych z otwieraną elektrycznie i aktywowaną umieszczonym na wysokości stóp użytkownika sensorem ruchu pokrywą. Zamykanie stelaża można ustawić po dowolnie zaprogramowanym czasie. Do wyposażenia bloków operacyjnych oferowanych przez ALVO Medical należą także anestezjologiczne wózki medyczne. Ich dolna część posiada szafę grzewczą, która służy do podgrzewania płynów infuzyjnych. Proponujemy również meble i akcesoria na blok operacyjny w formie podestów z możliwością poziomowania, taboretów z ergonomicznym siedziskiem oraz wiader mobilnych.

Meble na blok operacyjny dopasowane do potrzeb klienta

Projekty obejmujące wyposażenie bloków operacyjnych oraz innych szpitalnych pomieszczeń wykonujemy kompleksowo. Bierzemy pod uwagę uwarunkowania danego miejsca i potrzeby osób, które będą korzystać z zamówionego sprzętu. Meble na blok operacyjny produkujemy w fabryce w Śmiglu, a następnie po pozytywnym przejściu przez nie kontroli jakości dostarczamy do klienta. Nasze wyposażenie medyczne znajduje się w szpitalach i obiektach medycznych w kilkudziesięciu państwach świata. Cieszy nas i napełnia dumą to, że akcesoria i meble na blok operacyjny służą na co dzień tak wielu pacjentom i lekarzom w różnych miejscach na całym globie. Dbamy o to, by nasz bezpieczny i higieniczny sprzęt medyczny był przyjazny zarówno ludziom, jak i środowisku naturalnemu.

Sprawdź już dziś proponowane przez ALVO Medical wyposażenie sal operacyjnych i bloków – zobacz meble medyczne, wózki opatrunkowe czy szafki anestezjologiczne, a następnie wybierz to, czego obecnie potrzebujesz!