Myjnie chirurgiczne

W tej kategorii znajdziesz nowoczesne, profesjonalne myjnie chirurgiczne — jedno- i wielostanowiskowe w wielu atrakcyjnych wariantach do wyboru. Oferujemy myjnie modułowe, umywalki chirurgiczne i wszystkie niezbędne akcesoria stanowiące wyposażenie profesjonalnej myjni. Zachęcamy do zapoznania się z nasza obszerną ofertą.

Myjnie chirurgiczna ALVO Premium

Oferujemy zaawansowane technicznie, bezdotykowe myjnie chirurgiczne z linii Premium. Są bezdotykowe i niezwykle łatwe do utrzymania czystości. Myjnia chirurgiczna ALVO Premium to produkt 3 w 1 – wszystkie czynności wykonuje się nad jedną misą. Myjnia ALVO Premium została również wyposażona w nowoczesny system automatycznej dezynfekcji rur i odpływów.

Myjnie chirurgiczne — wiele konfiguracji

Jako doświadczony producent sprzętu medycznego oferujemy wiele wariantów myjni chirurgicznych. W naszej ofercie znajdziesz np..:

  • myjnie jednostanowiskowe

  • zaawansowane myjnie modułowe

  • myjnie z wbudowanym bezdotykowym dozownikiem mydła i wody

  • umywalki chirurgiczne z wbudowanym panelem ściennym

Oferujemy również modele wykonane z trwałej i łatwej w utrzymaniu higienicznej czystości stali nierdzewnej. Do częstych wyborów naszych Klientów należy na przykład:

  • myjnia chirurgiczna trzystanowiskowa

  • myjnia chirurgiczna dwustanowiskowa

Umywalki chirurgiczne od producenta wyposażenia medycznego ALVO

Wiele z naszych produktów wyposażona jest w elementy ze stali nierdzewnej. W przypadku wyboru niektórych modeli oferujemy możliwość konfiguracji baterii umywalkowej innej niż ta dołączona do wersji podstawowej. Do myjni chirurgicznej możesz zamówić i zamontować dodatkowe akcesoria medyczne z naszej oferty: podajniki mydła, podajniki płynu dezynfekcyjnego, podajniki szczotek, podajniki ręczników papierowych, syfon samo dezynfekujący ALVO Clean Drains itp. 

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenia szpitali, przychodni i innych placówek medycznych. W pozostałych kategoriach szybko zlokalizujesz profesjonalne meble medyczne i nowoczesne wyposażenie niezbędne na sale hybrydowe.