Nebropath

NEBROPATH to uznana na świecie marka, oferująca wysokiej jakości kompleksowe wyposażenie prosektoriów, kostnic, zakładów medycyny sądowej i laboratoriów kadawerowych. W 2016 r. marka NEBROPATH dołączyła do portfolio ALVO Medical. Dzięki silnej pozycji ALVO Medical na globalnym rynku obiektów medycznych zamierzamy poprawiać jakość i warunki pracy w przyszpitalnych i niezależnych laboratoriach oraz zakładach patomorfologii. Sprawi to, że wyposażenie prosektoriów i zakładów medycyny sądowej stanie się jeszcze bardziej zaawansowane, ergonomiczne i dostosowane do potrzeb współczesnych placówek. Naszym celem jest nie tylko dostarczanie sprzętu, ale także proponowanie kompleksowych rozwiązań, które długofalowo pomogą w utrzymaniu najwyższych standardów higieny, bezpieczeństwa i szacunku dla osób zmarłych.

Wyposażenie prosektoriów dostępne w ALVO Medical

Wyposażenie laboratoriów kadawerowych, zakładów medycyny sądowej, kostnic i prosektoriów powinno być nie tylko funkcjonalne i wydajne, ale również zapewniać maksymalną higienę oraz odpowiadać na potrzeby ergonomiczne pracowników. W portfolio ALVO Medical oferujemy szeroki wybór specjalistycznego wyposażenia zakładów medycyny sądowej, które spełnia te kryteria, ułatwiając codzienną pracę i podnosząc standardy obsługi.

Znajdziesz u nas system transportu zwłok, regały do kostnicy szpitalnej, sprzęt do mycia zwłok, stoły i sprzęt do anatomii i autopsji oraz inne niezbędne wyposażenie laboratoriów i prosektoriów, każde z nich zaprojektowane z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości obsługi oraz bezpieczeństwa. Nasze produkty są wynikiem zaawansowanych badań i innowacji, mających na celu usprawnienie pracy w sektorze medycznym, a także podniesienie standardów higienicznych i ergonomii pracy.

Jako producent sprzętu medycznego naszym klientom proponujemy nie tylko wyposażenie zakładów patomorfologii, laboratoriów kadawerowych, zakładów medycyny sądowej, kostnic i prosektoriów, ale także wyposażenie bloków operacyjnych oraz meble medyczne. Tak szeroki asortyment pozwala na kompleksowe wyposażenie różnych rodzajów placówek medycznych.

Strona, na którą wchodzisz, zawiera treści dotyczące wyrobów medycznych, przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów zajmujących się ich używaniem lub obrotem. Kliknij OK, aby potwierdzić, że jesteś specjalistą/ką z branży ochrony zdrowia. The website you are entering contains content related to medical devices intended solely for professionals involved in their use or trade. Please click OK to confirm you are a healthcare professional.