Stoliki opatrunkowe i do instrumentów chirurgicznych

W ALVO Medical tworzymy produkty, które mają podnosić warunki leczenia w Polsce i na świecie. Proponujemy między innymi wózki opatrunkowe stoliki zabiegowe i chirurgiczne, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów. To produkty, które powstają po konsultacjach z chirurgami i personelem bloku operacyjnego, dzięki czemu są odpowiedzią na potrzeby tych, którzy je używają.

Wózki opatrunkowe i stoliki do instrumentów – cechy

Dlaczego stoliki do instrumentów medycznych od ALVO Medical to najlepszy wybór? Stoliki, które proponujemy, zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Są więc bardzo wytrzymałe, a do tego wspierają personel medyczny we wszystkich procedurach przeprowadzanych na bloku operacyjnym. Stoliki zabiegowe ze stali nierdzewnej pomagają w odpowiednim przechowywaniu i użytkowaniu instrumentów medycznych. Są wyposażone w kółka, które nie pozostawiają śladów użytkowania. Dodatkowo stoliki instrumentalne mają odbojniki z tworzywa, co chroni je przed uszkodzeniem. Produkty te wyposażone są również w ergonomiczne rączki, dzięki którym operowanie nimi nawet przez wiele godzin jest wygodne. Nasze produkty mają również podnoszone blaty, które można dostosować do aktualnych potrzeb.

Stoliki zabiegowe – oferta

ALVO Medical jako producent sprzętu medycznego proponuje szeroki wybór stolików opatrunkowych. Każdy Klient może więc wybrać wersję, która najbardziej sprawdzi się w jego placówce. W asortymencie znaleźć można stoliki na podstawie w kształcie litery „T”. To stoliki do materiałów medycznych o mniejszych rozmiarach. W ofercie dostępne są również produkty na dwóch kolumnach, które mają blaty o większej powierzchni. Proponujemy również wózki opatrunkowe z pojemnikami z pokrywką i dodatkową dolną półką. Dzięki czemu są bardzo pojemne i więcej się na nich zmieści.

Stoliki chirurgiczne – akcesoria

W ofercie znajdziecie Państwo również akcesoria do stolików medycznych. Proponujemy między innymi:

  • szuflady;
  • podziałki z plexi – podział wewnętrzny szuflady na 4 lub 6 części;
  • miski z uchwytem – mają Państwo możliwość wyboru miski o pojemności 3 l lub 6 l;
  • kosze druciane na odpady z pokrywką;
  • stelaż z pokrywką.

Akcesoria pomagają zmienić przeznaczenie wózków opatrunkowych lub sprawić, że będą bardziej funkcjonalne. Dzięki temu nasi Klienci nie muszą decydować się na zakup nowego stolika zabiegowego.

Jeżeli mają Państwo pytania, to zapraszamy do kontaktu! Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy wybrać odpowiednie wózki opatrunkowe do Państwa placówki.

Strona, na którą wchodzisz, zawiera treści dotyczące wyrobów medycznych, przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów zajmujących się ich używaniem lub obrotem. Kliknij OK, aby potwierdzić, że jesteś specjalistą/ką z branży ochrony zdrowia. The website you are entering contains content related to medical devices intended solely for professionals involved in their use or trade. Please click OK to confirm you are a healthcare professional.