Stoły operacyjne

Przegląd modeli

Stoły operacyjne ALVO Medical to nowoczesne, bezpieczne dla pacjenta oraz komfortowe podczas użytku dla chirurga i zespołu operacyjnego sprzęty medyczne. Spośród wielu naszych propozycji możesz wybrać te, które najbardziej odpowiadają potrzebom danego bloku operacyjnego. Właściwie dobrane stoły chirurgiczne to gwarancja tego, że operacja przebiegnie w profesjonalny i higieniczny sposób.

Stoły operacyjne ALVO Medical

Mechaniczne i hydrauliczne stoły operacyjne ALVO przeznaczone są do wszystkich operacji i zabiegów chirurgicznych. Zostały one zaprojektowane ze szczególnym uwzględnieniem ergonomii i estetyki. W związku z tym nasze stoły chirurgiczne posiadają bogate wyposażenie dodatkowe, które wspomaga bezpieczne ułożenie pacjenta. Niespotykane w sprzęcie tej klasy parametry techniczne pozwalają na przeprowadzenie operacji w jak najbardziej komfortowych warunkach.

Należy pamiętać, że stoły zabiegowe i operacyjne powinny umożliwiać odpowiednie ułożenie pacjenta. Prawidłowe pozycjonowanie jest bowiem istotnym czynnikiem pomyślnie zakończonej operacji. Skuteczne strategie ułożenia pacjenta różnią się w zależności od rodzaju i czasu trwania zabiegu, kondycji zdrowotnej chorego, wymaganego dostępu anestezjologicznego do pacjenta, a także narzędzi i sprzętu używanych przez chirurga. Stół operacyjny ALVO uwzględniają te czynniki.

Członkowie zespołu operacyjnego powinni współpracować na każdym etapie pozycjonowania pacjenta na stole chirurgicznym. Cały personel ponosi też odpowiedzialność za monitorowanie właściwej pozycji śródoperacyjnie w kontekście poprawności anatomicznej i pożądanej ekspozycji pola operacyjnego.

Sprawdź nie tylko oferowane przez nas stoły chirurgiczne, lecz także niezbędne na bloku operacyjnym akcesoria do stołów operacyjnych oraz meble medyczne.

Stoły zabiegowe – bezpieczeństwo i komfort

Jako producent sprzętu medycznego działający z powodzeniem na rynku od wielu lat oferujemy wyłącznie hydrauliczne i mechaniczne stoły operacyjne, które doskonale sprawdzają się w praktyce. Tworząc higieniczne i innowacyjne rozwiązania dla szpitali, wpływamy na poprawę sytuacji w ochronie zdrowie.

Nasze stoły zabiegowe chirurgiczne – ALVO Preludium, ALVO Rapsodia czy ALVO Sonata – pozwalają bezpiecznie ułożyć pacjenta podczas większości medycznych działań. Dostępne akcesoria umożliwiają zaś konfigurację sprzętu w zgodzie z potrzebami różnych chirurgicznych dziedzin. Stoły operacyjne ALVO można też często dopasować do innych oferowanych przez naszą firmę produktów. Pozwala to na stworzenie kompletnego zestawu sprzętów, który sprawdzi się podczas konkretnych działań na sali operacyjnej.

Poznaj wszystkie nasze propozycje i wybierz właściwy stół chirurgiczny. Przy każdym z nich podajemy niezbędne podczas decyzji informacje. Jeśli potrzebujesz ich doprecyzowania, masz jakiekolwiek wątpliwości lub interesuje Cię cena stołu, zapraszamy do kontaktu!

Strona, na którą wchodzisz, zawiera treści dotyczące wyrobów medycznych, przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów zajmujących się ich używaniem lub obrotem. Kliknij OK, aby potwierdzić, że jesteś specjalistą/ką z branży ochrony zdrowia. The website you are entering contains content related to medical devices intended solely for professionals involved in their use or trade. Please click OK to confirm you are a healthcare professional.