Szafy i szafki medyczne

Szafki medyczne stanowią jeden z niezbędnych elementów wyposażenia gabinetu zabiegowego, lekarskiego, ale również sal operacyjnych. Stojące szafy medyczne metalowe są proste w utrzymaniu czystości, a dzięki wielu wariantom do wyboru (dostępne są w różnorodnych konfiguracjach) bez problemu dopasujesz je do potrzeb i przeznaczenia gabinetu, czy sali. Zachęcamy do sprawdzenia, jakie szafy lekarskie znajdziesz w naszej ofercie.

Szafa medyczna — pojemna, funkcjonalna i bezpieczna

Szafy medyczne dostępne w naszej ofercie idealnie sprawdzą się w Twojej placówce. Oferujemy szafy medyczne stojące z przeszkleniem i bez, zamykane na klucz, specjalną śluzę i szafki ogólnodostępne. Do szaf stojących możesz dopasować mniejsze szafki medyczne stojące lub wiszące tworząc tym samym funkcjonalny i spójny wizualnie ciąg mebli medycznych.

Specjalistyczne szafy medyczne z ALVO

W naszej ofercie znajdziesz również specjalistyczne szafki medyczne o określonych funkcjach. W tej kategorii znajduje się, między innymi:

  • szafa do przechowywania cewników
  • nowoczesna szafa z wbudowaną elektryczną blokadą otwarcia
  • szafa do przechowywania endoskopów
  • szafa medyczna na leki
  • szafa medyczna na ubrania służbowe
  • szafka na obuwie chirurgiczna
  • szafka stojąca z komorą zlewozmywakową

Wszystkie szafki medyczne i szafy stojące wyróżnia prosta linia. Nasze meble medyczne są wyjątkowo łatwe w utrzymaniu czystości, pojemne i w pełni konfigurowalne — zachęcamy do zapoznania się z całym katalogiem naszych produktów!

Jako doświadczony producent sprzętu medycznego oferujemy kompleksowe wyposażenie szpitali, przychodni i innych placówek medycznych. W pozostałych kategoriach znajdziesz również nowoczesne wyposażenie niezbędne na sale hybrydowe.