Wózki pod aparaturę medyczną

Ratowanie życia ludzkiego wymaga zastosowania odpowiednich urządzeń. Dlatego też w ALVO Medical znajdą Państwo wózki medyczne do aparatury. To najwyższej jakości produkty wykonane z wytrzymałych i higienicznych materiałów, które zapewniają odpowiednie warunki leczenia. Wózki zabiegowe z naszej oferty to nieoceniona pomoc dla medyków i wsparcie w leczeniu pacjentów.

Wózki medyczne – materiał i cechy

ALVO Medical to producent sprzętu medycznego, który do produkcji wózków zabiegowych wykorzystuje stal nierdzewną. Dodatkowo wszystkie produkty na etapie projektowanie mogą zostać dostosowane do wymiarów aparatury. Wózki zabiegowe wielofunkcyjne, które proponujemy, będą więc odpowiednie do każdej aparatury. Dzięki temu nasi Klienci nie muszą sprawdzać wymiarów asystorów medycznych i zastanawiać się, czy będą odpowiednie. Szuflady zamocowane są na prowadnicach kulkowych. Dzięki czemu można je wysunąć do samego końca. Ułatwia to wyciąganie przedmiotów ze stolika pod aparaturę medyczną. Nasze produkty są również wyposażone w wysokiej jakości kółka, które umożliwiają łatwe manewrowanie, ale też nie pozostawiają śladów na powierzchniach, dzięki czemu łatwo zachować porządek.

Wózki zabiegowe – jakie znajdą Państwo w ofercie?

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju stoliki medyczne pod aparaturę. Proponujemy między innymi proste rozwiązania z różną liczbą półek i szufladą na samym dole stolika pod sprzęt medyczny. W zależności od potrzeb mogą się Państwo zdecydować na stoliki z dwoma, trzema lub czterema półkami. Tego rodzaju wózki pod aparaturę medyczną są pozbawione rączek do prowadzenia. Proponujemy również wózki medyczne z dwoma, trzema lub czterema regulowanymi półkami i uchwytami do prowadzenia. Te rozwiązania wyposażone są również w szuflady, podstawę pod butlę i listwę zasilająca na 6 gniazdek. Te wózki zabiegowe mają również uchwyty na kamery.

W ALVO Medical znajdą Państwo również stolik pod aparaturę medyczną wyposażony w blat pod monitor i trzy regulowane półki oraz w jedną nieregulowaną. Dodatkowo model ten ma możliwość schowania kabli w specjalnej osłonie, co pozwala zachować porządek. Ten stolik medyczny pod aparaturę ma również 8-gniazdową listwę elektryczną. Do tego modelu istnieje możliwość zakupu akcesoriów takich jak:

  • uchwyt do monitora;
  • uchwyt na endoskop giętki;
  • szyny montażowe na akcesoria;
  • półki;
  • koszyki.

W ofercie ALVO Medical znajdziecie Państwo również:

Mają Państwo pytania i chcą dowiedzieć się więcej na temat wózków medycznych? Zapraszamy do kontaktu! Chętnie opowiemy więcej na temat naszych produktów i pomożemy dobrać odpowiednie wyposażenie do Państwa placówki.

Strona, na którą wchodzisz, zawiera treści dotyczące wyrobów medycznych, przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów zajmujących się ich używaniem lub obrotem. Kliknij OK, aby potwierdzić, że jesteś specjalistą/ką z branży ochrony zdrowia. The website you are entering contains content related to medical devices intended solely for professionals involved in their use or trade. Please click OK to confirm you are a healthcare professional.