Wyposażenie sali operacyjnej

ALVO Medical to doświadczony producent sprzętu medycznego. Oferujemy profesjonalne wyposażenie sal operacyjnych i od lat zaopatrujemy m.in. szpitale i specjalizacyjne pracownie zabiegowe w ponad 90 krajach na świecie. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich placówek, które potrzebują nowoczesnego i solidnego sprzętu.

Kompleksowe wyposażenie sali operacyjnej

Oferujemy wyposażenie bloków operacyjnych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że lekarze muszą pracować na nowoczesnym i solidnym sprzęcie, który zapewnia komfortową pracę. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. podesty, taborety, stojaki z misą, na kroplówki. Zamówisz u nas wyposażenie placówek medycznych m.in. stoliki opatrunkowe, wózki medyczne, myjnie chirurgiczne, łóżka i parawany, kosze sterylizacyjne.

Nowoczesna sala operacyjna musi być oczywiście wyposażona także w stoły operacyjne. Realizujemy zamówienia również na inne meble medyczne. Profesjonalne i nowoczesne wyposażenie sal operacyjnych

Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie są dokładnie opisane. Dzięki temu możesz zapoznać się z parametrami i funkcjonalnością interesującego Cię asortymentu. Wyróżniamy się także indywidualnym podejściem do każdego klienta.

Jeśli potrzebujesz pomocy lub wsparcia w wyborze odpowiednich produktów, to skontaktuj się z nami. Posiadamy zespół doradców. Oferujemy klientom kontakt zarówno mailowy, jak i telefoniczny. Pomagamy dobrać odpowiednie wyposażenie do indywidualnych potrzeb placówki.