Wyposażenie sali operacyjnej

ALVO Medical to doświadczony producent sprzętu medycznego. Oferujemy profesjonalne wyposażenie sal operacyjnych i od lat zaopatrujemy m.in. szpitale i specjalizacyjne pracownie zabiegowe w ponad 90 krajach na świecie. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich placówek, które potrzebują nowoczesnego i solidnego sprzętu.

Kompleksowe wyposażenie sali operacyjnej

Oferujemy wyposażenie bloków operacyjnych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że lekarze muszą pracować na nowoczesnym i solidnym sprzęcie, który zapewnia komfortową pracę. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. podesty, taborety, stojaki z misą, na kroplówki. Zamówisz u nas wyposażenie placówek medycznych m.in. stoliki opatrunkowe, wózki medyczne, myjnie chirurgiczne, łóżka i parawany, kosze sterylizacyjne.

ALVO Medical oferuje także stoły operacyjne. Realizujemy zamówienia również na inne meble medyczne. Profesjonalne i nowoczesne wyposażenie sal operacyjnych

Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie są dokładnie opisane. Dzięki temu możesz zapoznać się z parametrami i funkcjonalnością interesującego Cię asortymentu. Wyróżniamy się także indywidualnym podejściem do każdego klienta.

Jeśli potrzebujesz pomocy lub wsparcia w wyborze odpowiednich produktów, to skontaktuj się z nami. Posiadamy zespół doradców. Oferujemy klientom kontakt zarówno mailowy, jak i telefoniczny. Pomagamy dobrać odpowiednie wyposażenie do indywidualnych potrzeb placówki.

Strona, na którą wchodzisz, zawiera treści dotyczące wyrobów medycznych, przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów zajmujących się ich używaniem lub obrotem. Kliknij OK, aby potwierdzić, że jesteś specjalistą/ką z branży ochrony zdrowia. The website you are entering contains content related to medical devices intended solely for professionals involved in their use or trade. Please click OK to confirm you are a healthcare professional.