Elektryk Budowlany/Elektryczka Budowlana

Miejsce pracy: Śmigiel, woj. wlkp.

Kim jesteśmy?

ALVO Medical dostarcza innowacyjne rozwiązania i produkty dla bloków operacyjnych, sal operacyjnych hybrydowych, oddziałów intensywnej terapii i innych oddziałów szpitalnych.
Instalujemy sale operacyjne i produkujemy wyroby medyczne dla szpitali na całym świecie od 30 lat.

Podstawowe wartości

Nasze wartości koncentrują się na życiu ludzkim. Każdy wyrób wyprodukowany przez ALVO Medical odzwierciedla nasze dążenia do osiągnięcia lepszych wyników klinicznych. Modułowe, higieniczne i zintegrowane sale operacyjne ALVO Medical są bezpieczne i przyjazne dla użytkowników, pacjentów i środowiska naturalnego.

Główne zadania:

  • Montaż i uruchamianie automatyki drzwiowej
  • Instalacja stolarki drzwiowej
  • Prowadzenie okablowania
  • Montaż tras kablowych
  • Montaż instalacji niskiego napięcia
  • Wyjazdy poza siedzibę spółki, w tym również zagraniczne

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Uprawnienia SEP grupa G1 do 1kV
  • Umiejętność czytania rysunków i schematów elektrycznych
  • Prawo jazdy

Oferujemy:

  • Stanowisko pracy elektryka/elektryczki modułowych sal operacyjnych
  • Pracę w branży medycznej oraz zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenie, B2B, umowy o pracę – Ty decydujesz
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, częste delegacje zagraniczne po całym świecie
  • Wynagrodzenie dopasowane do Twoich kwalifikacji i kompetencji – pokaż nam co potrafisz
  • Szansę na zdobycie nowych umiejętności, od Ciebie wiele zależy
  • Wewnętrzne wsparcie po stronie przełożonego/przełożonej i zespołu HR w trakcie całego okresu zatrudnienia w naszej firmie
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (premia świąteczna, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci lub inne formy spędzania czasu)
  • Pomoc finansową z zakładowej kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • Możliwość przystąpienia do Grupowego Ubezpieczenia oraz opieki medycznej z szybką ścieżką rejestracji online

Klauzula

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z procesem rekrutacyjnym powadzonym przez Administratora, czynnościami zmierzający do zatrudnienia mnie w przedsiębiorstwie Administratora oraz na ewentualnym dalszym etapie zatrudnienia.

Administratorem i odbiorcą moich danych osobowych jest:

ALVO Medical Sp. z o.o.  z siedzibą w Śmiglu (64-030), przy ul. Południowa 21A.

Niniejsza zgoda obejmuje przetwarzanie następujących kategorii moich danych osobowych: imienia, nazwiska, daty urodzenia, numeru paszportu lub dowodu osobistego, numeru PESEL, adres zamieszkania, numer telefonu, adres e-mail.

Dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w okresie niezbędnym dla prowadzenia procesu aktualnej rekrutacji oraz na potrzeby ewentualnych przyszłych rekrutacji na podobne stanowisko u Administratora w okresie maksymalnie 1 roku od przekazania przeze mnie moich danych, zaś w przypadku zatrudnienia mnie u Administratora – dane te przetwarzane będą przez okres tego zatrudnienia lub inny okres wymagany przepisami prawa.

Zgodę niniejszą składam dobrowolnie i oświadczam, iż zostałem(am) poinformowany/a o przysługujących mi uprawnieniach, tj. prawie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, a także prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego odpowiedniego w tym zakresie organu.

Odbiorcą moich danych, poza samym Administratorem mogą zostać przekazane dostawcom systemów IT, firmom współpracującym oraz upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, na przykład: Sądy, Prokuratura, Policja.

Dodatkowo, przyjmuję do wiadomości, iż podanie Administratorowi wskazanych powyżej danych osobowych jest dobrowolne i nie stanowi prawnego obowiązku, lecz ich niepodanie skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia mojej aplikacji. Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym.

Jestem świadomy(a), że niniejsza zgoda może być przeze mnie odwołana w każdym czasie poprzez pisemne oświadczenie, zaś wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie niniejszej zgody przed jej wycofaniem.

Strona, na którą wchodzisz, zawiera treści dotyczące wyrobów medycznych, przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów zajmujących się ich używaniem lub obrotem. Kliknij OK, aby potwierdzić, że jesteś specjalistą/ką z branży ochrony zdrowia. The website you are entering contains content related to medical devices intended solely for professionals involved in their use or trade. Please click OK to confirm you are a healthcare professional.