Artboard

Akcesoria chirurgiczne EasyPRO

Akcesoria chirurgiczne EasyPRO to linia pozycjonerów i akcesoriów nowej generacji, która jest kompatybilna z jednym, wielopozycyjnym adapterem 360°. W przeciwieństwie do klasycznych statywów mocujących bazuje na jednym statywie uniwersalnym, kompatybilnym z wieloma końcówkami – akcesoriami, które można wymieniać na każdym etapie operacji i których pozycję można w łatwy sposób zmienić lub skorygować. Dzięki oferowanym przez nas narzędziom operacyjnym zespół chirurgiczny oszczędza czas

Sprawdź zalety akcesoriów chirurgicznych dostępnych w ALVO Medical

Trudności w dostępie i widoczności pola operacyjnego, konieczność kontrolowania narzędzi chirurgicznych i utrzymywania przez długi czas statycznej postawy ciała stanowią jedne z największych wyzwań śródoperacyjnych. Mając to na uwadze, ALVO Medical, producent sprzętu medycznego, oferuje instrumenty chirurgiczne nowej generacji, które ułatwią przeprowadzanie większości operacji.

Przyrządy chirurgiczne ALVO EasyPRO, to przede wszystkim:

  • pierwszy na rynku system szybkozłączny (click-in) kompatybilny z różnymi akcesoriami pola operacyjnego,
  • lepszy dostęp do pola operacyjnego, dzięki pozycjonowaniu 360°,
  • łatwy montaż, płynna wymiana końcówek dzięki systemowi szybkozłącznemu,
  • niezakłócony dostęp do pola operacyjnego (mniej statywów, wystających elementów),
  • płynne pozycjonowanie, elastyczność,
  • modułowa linia – zestaw akcesoriów można rozszerzać stopniowo,
  • lekka konstrukcja i miękkie, wyściełane obicie pozycjonerów,
  • autoklawowalne akcesoria chirurgiczne.

Narzędzia chirurgiczne dostępne w naszym sklepie to linia modułowa. Oznacza to, że zestaw akcesoriów można rozszerzać stopniowo. W rezultacie ALVO EasyPRO jest rozwiązaniem ekonomicznym. System zapewnia lepszy dostęp, bezpieczne pozycjonowanie pacjenta i krótszy czas operacji.

Akcesoria chirurgiczne ALVO EasyPRO wpisują się w program profilaktyki przeciwodleżynowej, ponieważ oferują miękkie, wyściełane pozycjonery i przystawki. Zwiększa to komfort pacjenta.

W naszym asortymencie znajdziesz także lampy operacyjne, meble medyczne i stoły zabiegowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą ALVO Medical!

Strona, na którą wchodzisz, zawiera treści dotyczące wyrobów medycznych, przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów zajmujących się ich używaniem lub obrotem. Kliknij OK, aby potwierdzić, że jesteś specjalistą/ką z branży ochrony zdrowia. The website you are entering contains content related to medical devices intended solely for professionals involved in their use or trade. Please click OK to confirm you are a healthcare professional.