Akcesoria chirurgiczne EasyPRO

Akcesoria chirurgiczne EasyPRO to linia pozycjonerów i akcesoriów nowej generacji, która jest kompatybilna z jednym, wielopozycyjnym adapterem 360°. W przeciwieństwie do klasycznych statywów mocujących bazuje na jednym statywie uniwersalnym, kompatybilnym z wieloma końcówkami – akcesoriami, które można wymieniać na każdym etapie operacji i których pozycję można w łatwy sposób zmienić lub skorygować. Dzięki oferowanym przez nas narzędziom operacyjnym zespół chirurgiczny oszczędza czas

Sprawdź zalety akcesoriów chirurgicznych dostępnych w ALVO Medical

Trudności w dostępie i widoczności pola operacyjnego, konieczność kontrolowania narzędzi chirurgicznych i utrzymywania przez długi czas statycznej postawy ciała stanowią jedne z największych wyzwań śródoperacyjnych. Mając to na uwadze, ALVO Medical, producent sprzętu medycznego, oferuje instrumenty chirurgiczne nowej generacji, które ułatwią przeprowadzanie większości operacji.

Przyrządy chirurgiczne ALVO EasyPRO, to przede wszystkim:

  • pierwszy na rynku system szybkozłączny (click-in) kompatybilny z różnymi akcesoriami pola operacyjnego,
  • lepszy dostęp do pola operacyjnego, dzięki pozycjonowaniu 360°,
  • łatwy montaż, płynna wymiana końcówek dzięki systemowi szybkozłącznemu,
  • niezakłócony dostęp do pola operacyjnego (mniej statywów, wystających elementów),
  • płynne pozycjonowanie, elastyczność,
  • modułowa linia – zestaw akcesoriów można rozszerzać stopniowo,
  • lekka konstrukcja i miękkie, wyściełane obicie pozycjonerów,
  • autoklawowalne akcesoria chirurgiczne.

Narzędzia chirurgiczne dostępne w naszym sklepie to linia modułowa. Oznacza to, że zestaw akcesoriów można rozszerzać stopniowo. W rezultacie ALVO EasyPRO jest rozwiązaniem ekonomicznym. System zapewnia lepszy dostęp, bezpieczne pozycjonowanie pacjenta i krótszy czas operacji.

Akcesoria chirurgiczne ALVO EasyPRO wpisują się w program profilaktyki przeciwodleżynowej, ponieważ oferują miękkie, wyściełane pozycjonery i przystawki. Zwiększa to komfort pacjenta.

W naszym asortymencie znajdziesz także lampy operacyjne, meble medyczne i stoły zabiegowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą ALVO Medical!