Praktyka w Dziale Exportu

Workplace: Śmigiel, woj. wlkp.

Kim jesteśmy?

Od niemal 30 lat projektujemy, produkujemy i instalujemy wyposażenie dla bloków operacyjnych, sal hybrydowych, oddziałów intensywnej terapii i innych oddziałów szpitalnych. Bloki operacyjne ALVO służą pacjentom w ponad 70 krajach świata.

Podstawowe wartości

Nasze wartości koncentrują się na życiu ludzkim. Każdy wyrób wyprodukowany przez ALVO odzwierciedla nasze dążenia do osiągnięcia lepszych wyników klinicznych. Modułowe, higieniczne i zintegrowane sale operacyjne ALVO są bezpieczne i przyjazne dla użytkowników, pacjentów i środowiska naturalnego.

Jesteśmy zawsze otwarci na utalentowanych ludzi!

Zadania:

  • Przygotowanie dokumentacji produktowej oraz sprzedażowej
  • Tłumaczenie dokumentacji produktowej
  • Opracowanie dokumentacji niezbędnej dla celów rejestracji produktów na rynkach zagranicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki to: filologia rosyjska/francuska, handel, biznes międzynarodowy, budownictwo, technologie medyczne)
  • Biegła znajomość języka rosyjskiego lub francuskiego, znajomośc innych języków obcych bedzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność obsługi pakietu Office

Oferujemy:

  • Dostosowanie godzin praktyki do preferencji praktykanta
  • Praca z ciekawym produktem, pozwalającym poszerzyć kompetencje językowe
  • Dołącz do zespołu entuzjastycznych ludzi, dzielącyh się wiedzą i doświadczeniem
  • Przyjazną atmosferę, ciekawą i dynamiczną pracę

Clause