Panele ścienne

Modułowe panele ścienne wykonane ze stali lub ze szkła, z szeroką gamą dostępnych kolorów i opcji wykończenia dodają salom operacyjnym prestiżowego i nowoczesnego wyglądu, a odpowiednio dobrana kolorystyka sprzyja skupieniu i wizualizacji danych. Perfekcyjne łączenie paneli zapewnia sali operacyjnej szczelność, która jest niezbędna do zagwarantowania poziomu czystości mikrobiologicznej.

Modułowa zabudowa ścian w połączeniu z technologią video-over-IP w istotny sposób porządkuje środowisko chirurgiczne, usuwa nadmiar kabli, adapterów, eliminuje kolizję standardów i technologii, oszczędza pieniądze, zwiększa współpracę między specjalistami, pozwalając osiągać lepsze wyniki kliniczne.


Stal nierdzewna, ze względu na swoje właściwości skutecznie rywalizuje z innymi materiałami zarówno pod względem technicznym, jak i ekonomicznym. Ze względu na wysoką odporność na korozję stal może być eksploatowana przez długi czas. Niski koszt eksploatacji i długi cykl życia produktu dają gwarancję szybkiego zwrotu z inwestycji. Stal nierdzewna charakteryzuje się wysoką estetyką i jest ekologiczna.


Wykorzystywane na blokach operacyjnych panele ze szkła bezpiecznego, oprócz oczywistych zalet higienicznych, dodają wnętrzom prestiżowego wyglądu. Panele szklane, jako element zabudowy modułowej ALVO, instalowane są w tej samej technologii, co panele stalowe, łączone odporną uszczelką o właściwościach antybakteryjnych.