Sale hybrydowe

Operacyjna sala hybrydowa wymaga elastycznych i kompaktowych rozwiązań. Umożliwiają one włączenie technologii obrazowania do procedur chirurgicznych. W ALVO Medical znajdziesz właśnie takie rozwiązania. Proponowane wyposażenie sali hybrydowej spełnia niezbędne standardy bezpieczeństwa, jest higieniczne oraz umożliwia sprawne przeprowadzanie operacji i zabiegów przez lekarzy.

Wyposażenie sali hybrydowej od ALVO Medical

Jako producent sprzętu medycznego oferujemy m.in. takie rozwiązania jak: sale operacyjne Clean Capsule, systemy modułowe do zabudowy bloków operacyjnych, system integracji sal operacyjnych ALVO Integra, stoły operacyjne do sal hybrydowych i akcesoria do nich, lampy operacyjne i zabiegowe, meble i wyposażenie dla bloków operacyjnych.

Hybrydowa sala operacyjna w przeciwieństwie do zwykłej sali operacyjnej jest wyposażona w sprzęt do obrazowania. Dzięki temu możliwe jest przeprowadzenie małoinwazyjnych zabiegów, skrócenie czasu operacji oraz diagnostyki. ALVO Medical oferuje rozwiązanie Clean Capsule — to modułowa sala operacyjna z systemem wentylacji kontrolowanego mieszania, Ten innowacyjny system wentylacji zapewnia ultra czyste środowisko w całej przestrzeni sali operacyjnej, co zwiększa bezpieczeństwo pacjentów i wpływa na redukcję ryzyka zakażeń okołooperacyjnych. System ten jednocześnie zapewnia komfort cieplny i akustyczny personelu medycznego. Dodatkowo, dzięki obwodowemu rozmieszczeniu nawiewu system pozostawia wolne miejsce w suficie nad stołem operacyjnym, co pozwala zainstalować niezbędne w hybrydowej sali operacyjnej urządzenia medyczne.

Modułowy system zabudowy sali operacyjnej jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem, jednocześnie zapewnia higieniczność pomieszczenia. Pozwala dużo szybciej uruchomić blok operacyjny oraz gwarantuje sprawną i tanią wymianę elementów zabudowy na nowsze. Sale hybrydowe warto też wyposażyć w system integracji sal operacyjnych, który umożliwia integrację sprzętów medycznych i niemedycznych.

Zobacz wszystkie rozwiązania ALVO Medical. Znajdziesz u nas wyposażenie bloków operacyjnych, oddziałów intensywnej terapii i centralnych sterylizatorni. W razie pytań i wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji.